Програма грошової допомоги від Чеської гуманітарної організації “Людина в біді” для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Овруцької громади!

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Овруцькій міській територіальній громаді (але можуть не мати довідку ВПО) від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».
Програма грошової допомоги від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» для місцевих жителів Овруцької міської територіальної громади, які постраждали від війни.
Для того, щоб зареєструватися на грошову програму, необхідно прийти за адресою м. Овруч, вул. Т.Шевченка, 37 (приміщення Овруцької дитячої бібліотеки).
Час роботи з 09.00 до 17.00 в період з 22.06.2022 по 23.06.2022 року (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено).
Відгуки про процес реєстрації, якість виконання програми та інші питання, звертайтеся на гарячу» лінію – 0 800 210 174 (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або надіслати листа на електронну адресу hotline.ukr@peopleinneed.cz.
Детальніше про умови отримання грошової допомоги та перелік документів для реєстрації нижче у фото:

Розмір тексту-+=