Бібліотекарі стали учасниками чотириденного візиту з обміну досвідом на Сумщині

Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування запросив перейняти досвід розвитку територій представників Овруцької ОТГ на Сумщину. Учасниками поїздки стали провідний бібліотекар відділу обслуговування Овруцької ЦРБ ім.А.С.Малишка Любов Омелянчук та бібліотекар по роботі з книжковим фондом Світлана Федоренко.

Навчальний візит з обміну досвідом “Вивчення кращих практик брендування та проведення фестивалів в ОТГ Сумської області”, для делегацій ОТГ Житомирської, Вінницької та Чернівецької областей передбачав відвідини м.Глухів, Путивльської ОТГ, Ново-Слобідської ОТГ та Тростянецької ОТГ.

Ставши учасником чотириденного візиту з обміну досвідом найперше, на що звернули увагу, то це на Сумську обласну бібліотеку, на розвиток культури та історичних пам’яток на Сумщині. Суми, Тростянець, Глухів, Путивль, Ново-Слобідка… Ленд-арт проект “Могриця”, жіночий Молчанський монастир, музей культури автохтонного народу “горюни”, Сафронієвський чоловічий монастир, музей шоколаду та кави, Фортеця “Круглий двір”, дендро-парк “Нескучне”, фестивалі “Чайковський-FEST”, “Нескучний Вело-FEST”, “Схід-Рок”, “Льон-фест”, фестиваль різьблення дерев’яних скульптур, “Стара фортеця. Подорож крізь століття”… Все це відвідали представники Житомирщини.

Зустріч пройшла не тільки цікаво, а й корисно! Завдяки візиту до Сумщини представники громад мали максимальну можливість перейняти досвід із організації культурних заходів, прокладання культурно – туристичних маршрутів, брендування та проведення фестивалів в ОТГ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *