Склад виконкому міської ради VIII скликання

СПИСОК
членів виконкому Овруцької міської ради

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

  1. Коруд Іван Ярославович – Овруцький міський голова
  2. Кисіль Віктор Леонідович – секретар Овруцької міської ради
  3. Гришковець Володимир Миколайович – перший заступник міського голови
  4. Рибинська Наталя Михайлівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  5. Доброноженко Володимир Володимирович – пенсіонер МО України
  6. Прокопенко Наталія Миколаївна – заступник голови ГО «Овруцька міська спілка ветеранів АТО»
  7. Куліш Валентина Петрівна – генеральний директор ПрАТ «Овруцький хлібозавод»
  8. Кузьменко Галина Миколаївна – приватний підприємець
  9. Мошковський Володимир Олександрович – директор ТДВ Овруцьке АТП-11847
  10. Пестич Наталія Миколаївна – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області
  11. Антонюк Володимир Миколайович – директор ДП «Овруцьке лісове господарство»
  12. Возняк Ігор Іванович –  начальник Овруцького РЕМ АТ «Житомиробленерго»
  13. Лукіша Олександр Васильович – голова громадської організації
  14. Герасимчук Наталія Іванівна – староста Бондарівського старостинського округу
  15. Круглян Сергій Миколайович – староста Великофоснянського старостинського округу
  16. Божок Сергій Миколайович – староста Великохайчанського старостинського округу
  17. Бобик Тетяна Іванівна – староста Великочернігівського старостинського округу
  18. Барановський Юрій Іванович – староста Гошівського старостинського округу
  19. Лобик Сергій Анатолійович – староста Ігнатпільського старостинського округу
  20. Корчемна Світлана Петрівна – староста Кирданівського старостинського округу
  21. Демидчук Анатолій Васильович – староста Невгодівського старостинського округу
  22. Сергійчук Микола Михайлович – староста Норинського старостинського округу
  23. Ломака Валентина Михайлівна – староста Підрудянського старостинського округу
  24. Белоцький Сергій Дмитрович – староста Покалівського старостинського округу
  25. Дідуель Сергій Анатолійович – староста Слобідського старостинського округу
  26. Герасимчук Олександр Миколайович – староста Хлуплянського старостинського округу
  27. Янкевич Андрій Вікторович – староста Черепинського старостинського округу
  28. Кващук Любов Миколаївна – староста Шоломківського старостинського округу
  29. Левківський Василь Іванович – староста Левковицького старостинського округу
  30. Ігнатюк Ніна Валентинівна – староста Руднянського старостинського округу
  31. Струтовська Людмила Іванівна – староста Зарічанського старостинського округу
  32. Бабишев Іван Вікторович – староста Раківщинського старостинського округу
  33. Гаєвський Валерій Петрович – староста Піщаницького старостинського округу
Розмір тексту-+=