Склад постійних комісій

С К Л А Д
постійних комісій Овруцької міської ради

VІII скликання

З питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку:

  1. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Шевчук О.І. – голова постійної комісії, (політична партія Слуга Народу)

Члени комісії:

  1. Пешко К. В. – заступник голови комісії, (політична партія НАШ КРАЙ);
  2. Чичирко М. В. – секретар комісії, (політична партія Слуга Народу)
  3. Кобилинський М. А. (політична партія Опозиційна платформа – За життя)
  4. Гулько С. Д. (політична партія Європейська солідарність)
  5. Мальцев М. А. (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)
  6. Редчиць О. П. (політична партія Слуга Народу)

З питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій

  1. Левківський М.Г. – голова постійної комісії, (політична партія Опозиційна платформа – За життя)

Члени комісії:

2.Макарчук Я. І. – заступник голови комісії, (політична партія НАШ КРАЙ)

3.Левківська Л. Г.  – секретар комісії, (політична партія Європейська солідарність)

4.Левківський П. І. (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)

5.Логвинчук О. М. (політична партія ВО «Батьківщина»)

6. Соляр В.В. (політична партія Слуга Народу)

З питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності

  1. Крамчанин О.Г. – голова постійної комісії, (політична партія Європейська солідарність)

Члени комісії:

  1. Нікончук Н. М. – заступник голови комісії, (політична партія Опозиційна платформа – За життя)
  2. Дєдух І. М.  – секретар комісії, (політична партія Слуга Народу)
  3. Левковський М.А. (політична партія Європейська солідарність)
  4. Піскунова Г. В. (політична партія Слуга Народу)
  5. Китиця В.В. (політична партія НАШ КРАЙ)

З гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення

  1. Соботюк Л. І. – голова постійної комісії, (політична партія ВО «Батьківщина»)

Члени комісії:

2. Кашуба Т. А. – заступник голови комісії, (політична партія Слуга Народу)

3. Мошківська Л.П.  – секретар комісії, (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)

4. Гаращук М. В. (політична партія Опозиційна платформа – За життя)

5. Давидюк Ю. В. (політична партія Радикальна партія Олега Ляшка)

6. Климович М. І. (політична партія Слуга Народу)