Мітинг «Одна у нас єдина Україна» до Дня Гідності і Свободи!

Сьогодні в Україні відзначають День Гідності і Свободи – державне свято, встановлене з метою утвердження в країні ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про історичні події в Україні початку 21 століття, як віддання шани патріотизму і мужності людям, які восени 2004 року та з листопада 2013 року по морозний лютий 2014 року стояли на захисті демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів української держави та її європейського вибору.
Доленосні для України події двох майданів – Помаранчева революція та революція Гідності, стали підтвердженням того, що українці – це патріоти, народ з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи.
Під час тих подій не стояли осторонь і патріоти з Овруччини.
В ті холодні осінні та зимові місяці на Майдани багатьох міст України виходили місцеві жителі, щоб проявити протест і підтримати всіх людей, які боролись за утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.
Безпосередніми учасниками тих подій були й священники. Вони відчайдушно і жертовно звершували богослужіння та всіляко допомагали учасникам протестів. Одним із перших, хто висловив солідарність з мітингувальниками на Майдані, був благочинний Православної церкви в Овруцькому районі – отець Олександр.
Для вшанування мужності та відваги учасників двох Майданів, віддання шани тим, хто віддав своє життя та свободу і волю українського народу, 21 листопада біля пам’ятника «І мертвим, і живим захисникам України в російсько-українській війні» на площі Свободи в м. Овруч відбувся мітинг «Одна у нас єдина Україна».
З вітальним словом до присутніх звернувся Овруцький міський голова Іван КОРУД, учасник Революції гідності, волонтер, пошуковець, кавалер ордена «За мужність» III ступеня – Яків ГРИЩУК та настоятель Св. Макарівського храму м. Овруч отець Олександр.
Під час заходу відбувся молебень та покладання квітів.
У цей непростий для нашої країни час бажаємо всім скорішої Перемоги і миру.
Ми на своїй, Богом даній, рідній землі, ми не зазіхаємо на чуже, але і свого не віддамо ворогу. Так було і так буде завжди. Ми хочемо бачити Україну вільною, незалежною, без сліз, жорстокості і страждань.
Розмір тексту-+=