Мітинг-реквієм у с. Базар Коростенського району

Герої Базару…
Минуло сто років і події на території України повторюються. Повторюються і ті, хто вже впродовж декількох століть намагаються полонити український народ, знищити його волю, мову, традиції, привласнити територію і древню історію..
Цьогоріч минає 101-ша річниця від трагічних подій, що відбулись у населеному пункті Базар (нині Коростенський район) Житомирської області. 20 листопада 1921 року розпочалась страта воїнів Української Народної Армії, які потрапили до полону кінної дивізії Котовського під час Другого зимового походу. Незламні та нескорені! Бувши впевненими, що загинуть у випадку відмови на пропозицію Котовського перейти на бік червоної армії, вони не здались і відмовились зраджувати Україну, за що були розстріляні. Герої Базару загинули з честю і гідністю.
І саме для вшанування їх пам’яті, віддання почестей, у с. Базар сьогодні, 20 листопада, відбувся мітинг-реквієм біля Меморіалу, встановленого за сприяння Великобританської діаспори українців.
Участь у заходах прийняли військовослужбовці, які нині захищають територіальну цілісність і незалежність України на кордоні з Білорусією, високопосадовці району та області. Були представники і від Овруцької громади.
Серед організаторів заходу – Спілка офіцерів України.
Під час проведення Мітингу відбулось покладання квітів, молебень за загиблими Героями.
Слава про них житиме вічно!
Розмір тексту-+=