Черговий автомобіль для захисників!

Війна в країні триває, і кожен, і кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні, нашим славним Збройним Силам України. За словами військових, авто — це одне із головних речей на фронті, своєрідний витратний матеріал. Вони потрапляють під обстріл, ламаються, тому замість них треба завозити щоразу нові.

Це вже шостий транспортний засіб для Збройних сил України, який Овруцька міська рада за участі підприємців та жителів громади передає з початку війни для наших земляків, які захищають територіальну цілісність України.

Свою матеріальну допомогу для забезпечення купівлі автомобіля надали колектив Овруцької міської ради, фізичні особи підприємці: Шевчук О.В., Кончаковський О.В., Караєв В.Т.

Також Овруцькою міською радою був оголошений збір коштів, де за тиждень надійшло 15400,00 грн. від ФОП Пестич Ю.М., ПП “Редакція газети “ЗОРЯ” та жителів Овруцької ТГ.

Безмежно вдячні кожному та кожній за небайдужість та участь в такій потрібній справі.

«Спільно із волонтерами та благодійниками ми намагаємось у найкоротші терміни знаходити все необхідне за запитами наших захисників, адже це неабияка допомога їм у боях. Ми доправили вже не одне авто і будемо продовжувати цю практику. Найрізноманітніша підтримка військових – найважливіше сьогодні для нас», – сказав голова міської ради Іван КОРУД.

Виборюємо нашу Перемогу спільними зусиллями кожного з нас! Кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближає нашу Україну до Перемоги!

 

 

Розмір тексту-+=