Пожежний автомобіль для Овруцької громади від польських друзів!

Під час візиту Овруцького міського голови Іван Коруда до Республіки Польща відбулась передача пожежного автомобіля Magirus, який обслуговувався у Добровільній пожежній частині міста Cedry Wielkie. Автомобіль, незважаючи на рік випуску, технічно справний та укомплектований новим обладнанням (гідравлічний інструмент, пожежний насос, електрогенератор, комплект шлангів, вогнегасник, каски, драбина та аптечка).

Перед передачею автомобіля бургомістр Януш Голінський та Овруцький міський голова Іван Коруд підписали відповідну угоду. Це перший крок до налагодження співпраці між Gmina Cedry Wielkie та Овруцькою міською територіальною громадою.

Дану зустріч стала можлива завдяки голові Дубенського представництва Тернопільського регіонального відділення Міжнародного центру реалізації програм ЮНЕСКО Леоніда Дудко, який  ініціював, щоб представники нашої громади відвідали Gmina Cedry Wielkie для подальшої тісної співпраці.

Від імені мешканців нашої громади висловлюємо щиру подяку Gmina Cedry Wielkie, а саме бургомістру Янушу Голінському та його колегам за такий вартісний подарунок, адже пожежний автомобіль допоможе врятувати не одне життя, не одну будівлю! Дякуємо за постійну підтримку з боку дружнього нам польського  народу!

Розмір тексту-+=