Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва

Працівники культури займають передові та прогресивні позиції в усіх суспільних процесах. Неможливо переоцінити потужний внесок працівників галузі у збереження і розвиток культури, у справу відродження національної ідеї.
З цієї нагоди перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Сергій Кириченко, секретар ради Віктор Кисіль, начальниця відділу культури та туризму Овруцької міської ради Юлія Корчемна привітали працівників будинків культури, учасників аматорських та танцювальних колективів, музичної школи Овруцької громади за сумлінну працю, збереження традицій, розвиток народної творчості та активну культурно-просвітницьку діяльність та вручили Почесні грамоти та Подяки.
Сьогодні працівники культури міцно стоять на захисті культурного фронту, адже культура має надзвичайно важливе значення для збереження та розвитку нації. Завдяки працівникам культури, майстрам народного мистецтва ми спілкуємося з дивовижним світом краси, пізнаємо невичерпні джерела людської мудрості. Щиро дякуємо кожному за невтомну працю. Нехай утілюються в життя ваші мрії й сподівання, а гармонія й краса, яку ви творите, наповнюють наші серця миром, злагодою і любов’ю.
Святкові номери підготували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості та педагоги Овруцької дитячої музичної школи.
Разом бережемо культуру та чекаємо на Перемогу!
Низький уклін нашим захисникам, які виборюють майбутнє нашої країни! Слава нашим захисникам! Слава українській культурі! Слава Україні!

Розмір тексту-+=