У місті Овруч відбулася перша благодійна фотовиставка Юлії Хоменко “Незламний дух Полісся” з незвичними світлинами.

30 жовтня, у приміщенні Овруцької центральної бібліотеки ім.А.Малишка, відбулася перша благодійна фотовиставка Юлії Хоменко “Незламний дух Полісся” з незвичними світлинами.
За час фотографування вдалося зробити 310 світлин на різних локаціях. На заклик в соціальних мережах відгукнулися, і мами з дітьми, 16 дівчинка в образі Українки та хлопець. Знімки робились на території м. Овруч та населених пунктів громади, які зазнали ворожих ударів від агресора. Моделі позували на згарищах в українському традиційному одязі, як уособлення образу незламності, стійкості та віри в нашу Перемогу…За кожним із фото стоїть історія — сумна, трагічна, героїчна. Україна ніколи не забуде цю війну, агресію та терор народу.
Авторка, своїми фотографіями, хоче показати жителям Житомирщини їхню силу волі й незламність, а також допомогти матеріально 95-їй бригаді, адже на війні втратила близького родича. Юлія Хоменко наша землячка, наразі проживає та працює в м. Житомир в онлайн виданні “Перший Житомирський”.
На презентацію до фотографині завітали Овруцький міський голова Іван Коруд, працівники міської ради, моделі, які взяли участь у зніманні та місцеві жителі Овруцької громади.
Міський голова висловив вдячність юній фотографині за збереження пам’яті про нашу історію і рідне Полісся, адже, на жаль, у нас багато населених пунктів громади, де ворог безпідставно завдав ударів по мирному населенню. Це не просто виставка, а історія, яка залишиться для майбутніх поколінь…..
Тож, бажаємо авторці подальших вдалих задумів, творчого натхнення та нових світлин над мирним небом України.
Сюжет з фотовиставки від юної журналістки ЦДЮТ Анастасії Левківської можна переглянути нижче.
Розмір тексту-+=