Юні волонтери Овруцької громади допомагають активно Збройним Силам України

З початку повномасштабного вторгнення росії до України незліченна кількість громадян взялися допомагати українським військовим, які боронять країну від ворога. Серед них і діти.

Щирі та безпосередні, сердечні, співчутливі, розумні, кмітливі, добрі – саме такі діти в Україні. З початку повномасштабного вторгнення росії на Україну, нажаль,  вони стали швидко дорослішати. Багато з них намагається не стояти осторонь, а допомагати дорослим вистояти під натиском агресорів.

Так, в Овруцькій ТГ юні волонтери збирають гроші, необхідні матеріали та виготовляють так звані «окопні свічки» для захисників України.

Начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк зустрівся з цими дітьми, відзначив їх подяками та пригостив солодощами.

«Дякуємо вам, дітлахи, за ваші чуйні і добрі душі, за збір та надання волонтерської допомоги, активну громадянську позицію, велике почуття патріотизму та добросердечність, відповідальність, підтримку Збройних Сил України в боротьбі проти російських загарбників, розвиток волонтерського руху в Україні», – сказав Юрій Тарасюк.

Розмір тексту-+=