30 жовтня – День автомобіліста і дорожника!

Шановні автомобілісти і дорожники Овруцької громади!
Згідно з указом Президента України від 13 жовтня 1993 року кожної останньої неділі жовтня відзначається День автомобіліста і дорожника! Всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільною справою.
День водія, як його називають, об’єднує людей, які займаються обслуговуванням транспортних засобів та ремонтом автомобілів: шиномонтажників, автослюсарів, механіків, автоінженерів та конструкторів.
Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина.
Так, починаючи з 26 лютого 2022 року, коли ворог напав на Україну і здійснював агресивні авіаудари по території Овруцької громади, протягом майже двох місяців водії ТДВ “Овруцьке АТП-11847” та відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради майже щоденно забезпечували перевезення жителів Овруччини у більш безпечні регіони України, попри небезпеку, яка могла б спіткати їх на шляху.
Напередодні свята, міський голова Іван КОРУД, привітав усіх, хто вдень і вночі на автобусах, легковому та вантажному транспорті працює для блага кожного громадянина та нашої спільної перемоги; дорожників, робота яких забезпечує будівництво та ремонт доріг, які єднають усі куточки нашої держави, пов’язують нашу Україну зі святом.
З початку війни та станціях технічного обслуговування безкоштовно діагностують стан автомобілів та ремонтують для потреб ЗСУ. Приклад – небайдужий громадянин Валентин Можаровський. Коли в Україну прийшла війна, він прийняв для себе рішення: допомагати людям, цивільним та військовим чим зможе, і заохочувати інших не стояти осторонь. Так він згуртував навколо себе чудову команду однодумців, які разом допомагають військовим з ремонтом автомобілів.
Валентин запевняє, що ремонтуватимуть техніку, допоки у цьому буде потреба, адже машина для військових повинна їхати бездоганно по будь-якому бездоріжжю.
З початком війни уміння з ремонту автомобілів стали особливо важливі, адже автівки військових повинні бути справними, щоби не підвести у найвідповідальніший момент. Ці автівки – це наш захист, вони можуть не пустити ворога до нашого будинку, вони можуть врятувати чиєсь життя…
Тож, висловлюємо велику вдячність та бажаємо Валентину Вікторовичу та його колегам – однодумцям, власникам бізнесу автозапчастин Олександру Колпаку та Юрію Невмержицькому, всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства – добробуту, нових трудових здобутків, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи, зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Скорішої перемоги над ворогом, мирного неба над Україною!
Міський голова                       Іван КОРУД
Розмір тексту-+=