Проект рішення ” Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування *** та призначення над ними опікуна”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.09.2022 року №_____

Про встановлення опіки над дітьми,
позбавленими батьківського піклування

*** та призначення над ними опікуна

Розглянувши подання служби у справах дітей Овруцької міської ради від 19.09.2022 №197 про встановлення опіки над малолітніми *** та призначення над ними опікуна ***, яка зареєстрована та проживає за адресою: вул.***,  с. ***, Коростенського району, Житомирської області, керуючись ст.5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.п. 22,23,24,35,42 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008, №866 «Провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, беручи до уваги, що мати дітей, ***, заочним рішенням Овруцького районного суду Житомирської області від 17.01.2018 року, справа №286/3936/17, позбавлена батьківських прав, відомості про батька дітей записані відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України. Розпорядження голови Овруцької РДА від 22.02.2018 року №35 «Про надання малолітнім статусу дітей, позбавлених батьківського піклування», виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:

  1. Встановити опіку над малолітніми ***.
  2. Призначити опікуном дітей **, яка зареєстрована та проживає за адресою: вул.***, с. ***, Коростенського району, Житомирської області та покласти на її відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дітей.
  3. Службі у справах дітей Овруцької міської ради провести всі необхідні дії для виконання даного рішення у відповідності до вимог чинного законодавства.

 

Міський голова                                                                                 Іван Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=