Вітання з Днем працівника лісу!

Шановні працівники та ветерани лісової галузі Овруччини!
Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.
Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не лише професіоналів, а й суспільства.
Представники лісової галузі Овруччини – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Завдяки їхній невтомній праці та зусиллям ведеться значний обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, раціонального використання природних ресурсів. Неоціненний внесок лісівників задля підтримки фронту, задля допомоги Збройним Силам України!
Шановні лісівники! У цей день дозвольте висловити вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку. Зичу якнайшвидшої Перемоги над ворогом, мирного неба, міцного здоров’я, довголіття, спокою, достатку й добробуту в сім’ях, злагоди та взаєморозуміння, впевненості у завтрашньому дні.
Овруцький міський голова                                                Іван КОРУД
Розмір тексту-+=