Вітання з Днем фармацевтичного працівника!

Шановні працівники фармацевтичної галузі Овруцької міської територіальної громади ! Вітаю вас з Днем фармацевтичного працівника!
Важливою і значущою є ваша повсякденна місія – забезпечувати людей ліками. Завдяки вашій професійній майстерності, відповідальності, цілеспрямованості та самовідданості, вашим знанням та досвіду, відданості обраній справі – галузь фармації завжди була та залишається на високому рівні.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення, поєднані із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах, наближають перемогу. У складні для нашої країни часи ви робите важливу справу. Хочу подякувати вам за те, що під час війни ви залишилися в місті, продовжуєте працювати та забезпечуєте жителів громади лікарськими засобами.

Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення та радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі та добробуту вам і вашим родинам.

 

Овруцький міський голова                               Іван КОРУД

Розмір тексту-+=