Продовжуємо підтримувати наших військових на передовій!

Війна в країні триває, і кожен, і кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні, нашим славним Збройним Силам України. Тим, чим можуть, Так, як можуть. Адже, саме Збройні Сили України стримують наступ агресора, наближаючи головний день, на який ми всі так чекаємо і за який боремось – День Перемоги. Автомобілі на фронті – найнеобхідніша річ для наших бійців. Саме автомобілі на передовій підвозять провізію, боєкомплект, транспортують особовий склад, евакуйовують з поля бою поранених і т .д.

Це вже четвертий транспортний засіб для Збройних сил України, який Овруцька міська рада передає з початку війни для наших земляків, які захищають територіальну цілісність України.

Свою матеріальну допомогу для забезпечення купівлі автомобіля надали колектив Овруцької міської ради (50 тис. грн), Овруцької міської лікарні (130 тис. грн.), фізичні особи підприємці Оксана Романюк, Оксана Кончаковська, Вагіф Караєв, громадяни Сергій Ткачук та Іван Годлевський, які також здійснили доставку даного автомобіля із за кордону. За зібрані кошти додатково придбано автомобільну гуму.

Висловлюємо вдячність мерії міста Zawiercie (Польща) за сприяння у даному питанні. Безмежно вдячні кожному та кожній за небайдужість та участь в такій потрібній справі.

Виборюємо нашу Перемогу спільними зусиллями кожного з нас! Кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближає нашу Україну до Перемоги!

Здолати нас неможливо! Разом до Перемоги!

Розмір тексту-+=