Вітання з Днем фізичної культури і спорту!

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
Спорт – це невід’ємна частина здорового способу життя. Саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою. Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість, наполегливість та благородство.
Висловлюю слова щирої вдячності всім, хто працює у сфері фізичної культури, – педагогам, тренерам і спортсменам. Пишаюся спортивними талантами нашої громади та бажаю всім міцного здоров’я, добра, миру та підкорення нових спортивних висот! Впевнений, спорт в Овруцькій громаді й надалі буде успішно розвиватися, і стане невід’ємною частиною життя всіх наших жителів.
Нехай ваше життя сповнюється любов’ю рідних людей, щирим взаєморозумінням і надійною підтримкою однодумців, які крокують поруч до нових перемог на славу України!
Бажаю спортсменам Овруцької громади наполегливості, наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот! Спортсменам, які захищають честь України на міжнародному рівні – все нових та яскравих перемог!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Овруцький міський голова                                   Іван КОРУД
Розмір тексту-+=