У м. Житомир відбулося відкриття персональної виставки «Лялькові фантазії» майстрині авторської ляльки Ірини Тюріної (м. Овруч)

2 вересня 2022 року у відділі мистецтв Житомирській обласній науковій бібліотеці імені О.Ольжича відбулося відкриття персональної виставки «Лялькові фантазії» майстрині авторської ляльки Ірини Тюріної (м. Овруч).
На виставці представлені 29 композицій плетених ляльок з лляного шпагату та кольорових бавовняних і вовняних ниток, ляльки-мотанки, ляльки з трави, виконаних технікою артстрінг.
Так склалося, що в цей день майстриня святкує свій день народження і тому всі присутні на заході в першу чергу вітали авторку з днем народження та з відкриттям виставки. Ірина Павлівна розповіла про своє захоплення, яке переросло в роботу – це лляні ляльки, ляльки-мотанки, солом’яні ляльки та сучасні авторські ляльки. Авторка детально розповіла про створення кожної композиції та історію українських ляльок з давніх-давен до сьогодення.
З привітальним словом виступили: Ольга Муженко, поетеса; Анна Івченко, лялькарка; Надія Сегеда, методист ЖЦНТ; Вадим Пивоваров, заступник директора з наукової роботи ЖОУНБ ім. О. Ольжича та інші.
Майстриня подарувала низку книг до відділу мистецтв, в яких розкривається її творчість. Після презентації Ірина Павлівна провела майстер-клас з виготовлення ляльки-оберега «Маківка».
Запрошуємо вас відвідати виставку авторської ляльки Ірини Павлівни Тюріної (м. Овруч), яка триватиме з 1 по 30 вересня 2022 року.
Розмір тексту-+=