Шановні освітяни, школярі, а також батьки наших учнів!

Щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року. На жаль, війна розлучила шкільних друзів, розкидала світом класи, відібрала радісний гомін святкової лінійки. Але всі ми віримо, що Україна обов’язково переможе і всі ми повернемося до звичайного спокійного життя. Цей рік буде найважчим за всі роки незалежності України. Але буде найголовніше – буде навчання, буде українська школа, українська освіта.
Зараз найважливіше для батьків, вчителів і вихователів – зберегти життя і здоров’я дітей, вміти правильно пояснити, підтримати, заспокоїти. Тому я дуже прошу батьків, педагогів організувати навчання онлайн.
Щиро дякую нашим захисникам, завдяки їх мужності діти мають можливість подовжуватимуть вчитися. Герої мужньо стримують ворога, щоб діти вчили правдиву історію України.
Дякую і вклоняюся всій освітянській спільноті Овруцької громади за працю під час широкомасштабної ворожої агресії росії. Вчителі організували у школах міста плетіння маскувальних сіток, готували, годували, надавали допомогу ЗСУ, і це все окрім дистанційного навчання учнів та підготовки шкіл до нового навчального сезону. Дякую всім, хто долучився до підготовки укриттів у навчальних закладах міста.
Всім бажаю витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє. Ми всі зобов’язані виховати наше майбутнє ще розумнішим, ще патріотичнішим, ще кращим.
Вітаю всіх з новим навчальним роком!
З Днем знань!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Овруцький міський голова                                              Іван КОРУД
Розмір тексту-+=