Відділом культури і туризму Овруцької міської ради оголошується конкурс малюнку “Край жита і миру – моя рідна земля”

З нагоди відзначення державних свят Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України Відділ культури і туризму Овруцької міської ради оголошує конкурс малюнку “Край жита і миру – моя рідна земля”, який триватиме з 28.07.2022 р. по 22.08.2022 р.
Умови конкурсу:
1. Беруть участь дорослі та діти 6 – 18 років у 4-х вікових категоріях:
6-10 років;
10-14 років;
–  15-18 років;
–  дорослі.
2.  На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи (до 3 учасників) у кожній віковій категорії.
3.  Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують малюнок  формату А3 або А4 у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами, прямокутної форми, що обов’язково має містити зображення герба Житомирської області (його варіації) або використання його елементів та не мають містити будь-яких загрозливих чи образливих образів.
4. Роботи мають надсилатися із коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса (поштова), адреса електронної пошти, телефон для зв’язку; для колективних робіт – додати ПІБ керівника художнього гуртка.
5. Конкурсні роботи доправляються/надсилаються до Овруцької дитячої бібліотеки (11100, м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 37) із поміткою Конкурс малюнку «”Край жита і миру – моя рідна земля” до 20 серпня 2022 року включно.
Розмір тексту-+=