Працівники Овруцької центральної бібліотеки ім.А.Малишка підготували інформаційний репортаж “Українська державність: віхи історії”

День української державності встановлено Указом Президента від 24 серпня 2021 року. Ця пам’ятна дата акцентує увагу на спадкоємності України від держави Володимира Великого з її столицею в Києві. 28 липня відзначають також День хрещення Руси-України: введення християнства стало цивілізаційним вибором і зумовило історичний зв’язок українських земель із Європою.
День державності покликаний нагадати: історія України давня і становить не 30 років незалежності, і не понад 100 років, наші державницькі традиції виростають з історії Русі.
Це свято вшановує всі етапи нашого державотворення, а також усіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна демократична держава.
Уперше в Україні це свято відзначається в умовах повномасштабних бойових дій, що накладає певний відбиток. Ми впевненні, що після перемоги воно увійде до наших традицій і стане важливою складовою нашої політичної культури та культури суспільства в цілому.
Розмір тексту-+=