Рішення №1318 від 24.06.2022 року “Про передачу майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс відділу культури і туризму Овруцької міської ради”

 

                  У К Р А Ї Н А                    

  Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять п’ята сесія                                                            VІІI скликання

від 24 червня 2022 року        № 1318

Про передачу майна з балансу
відділу з гуманітарних питань
Овруцької міської ради на баланс
відділу культури і туризму

Овруцької міської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Овруцької міської ради від 22.10.2021 року №922 “Про забезпечення ведення бухгалтерського обліку в бюджетних установах та передачу майна”, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 23.02.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу та оперативного управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу культури і туризму Овруцької міської ради майно комунальної власності Овруцької міської територіальної громади згідно Переліку майна (додаток №1).
  2. Затвердити Акти приймання-передачі майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення (додаються).
  3. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.) та відділу культури і туризму Овруцької міської ради (Корчемна Ю.М.) забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку зазначеного майна.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення та начальників відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.) та відділу культури і туризму Овруцької міської ради (Корчемна Ю.М.).

Овруцький міський голова                                                           Іван КОРУД


Додаток 1_Перелiк

Додаток Акт 1 приймання-перед майна основних засобів

Додаток Акт 2 приймання-передачі запасів  Завантажити документ
Розмір тексту-+=