Рішення №1311 від 24.06.2022 року “Про прийняття гуманітарної допомоги у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

     Овруцька міська рада

  Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять п’ята сесія                                                  VІІI скликання

від  24 червня 2022  року     № 1311

Про прийняття гуманітарної допомоги
у комунальну власність Овруцької міської

територіальної громади

      Відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Бюджетного кодексу України, Закону України «Про гуманітарну допомогу»,  керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 21.06.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Прийняти у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади та на баланс Овруцької міської ради гуманітарну  допомогу: – Автомобіль TOYOTA HILUX, рік випуску 2014, ідентифікаційний номер транспортного засобу: AHTFR29G607039195 (додаток: копія тимчасового реєстраційного талону XXP №015459).
  2. Відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку майна, вказаного у пункті 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на т.в.о. начальника відділу – головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності Ковальчук Л.І.

Овруцький міський голова                                                 Іван КОРУД

   Завантажити документ
Розмір тексту-+=