Колектив міської ради зібрав кошти на 2 автівки для захисників України!

За словами Овруцького міського голови Івана Коруда, наші земляки, які зараз на передовій, потребують транспортних засобів. На нараді працівники Овруцької міської ради вирішили зібрати кошти аби купити потрібні автомобілі для захисників.
Поїздку за автомобілями здійснили Верхолюк Руслан та Кобилинський Василь. Два автомобілі придбані за зібрані кошти працівників міської ради та один придбали батько та син Верхолюк Юрій та Верхолюк Руслан, які будуть передані для потреб військових від Овруцької громади.
«Розуміємо, що час не терпить. Тому згуртувалися, склалися коштами та придбали дані автівки. Сподіваємося, що автомобілі служитимуть добре та допомагатимуть нашим захисникам виконувати різні завдання. Висловлюю велику вдячність своїм колегам. Це найменше, що ми можемо зробити для них, адже вони ризикують своїм життям, захищаючи нас. Працюємо далі, аби й надалі закривати потреби бійців ЗСУ. Разом до перемоги!», – сказав Іван КОРУД.
Сьогодні, на завершенні 25 сесії міської ради, перший автомобіль вже передали на потреби військової частини. Другий чекає передачі з неділі. Третій автомобіль буде доставлений на Схід України особисто міським головою разом з іншим гуманітарним вантажем.

Розмір тексту-+=