В Овруцькій громаді розпочалась реєстрація на отримання грошової допомоги від Чеської гуманітарної організації “Людина в біді”

В Овруцькій міській територіальній громаді Чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” 22.06.2022 року розпочато реєстрацію внутрішньо переміщених осіб та осіб, житло яких постраждало від бомбардувань, на отримання грошової допомоги. Протягом дня було зареєстровано 235 сімей, які є постраждалими, та 61 внутрішньо переміщену сім’ю.
Після реєстрації відбуватиметься відбір осіб для отримання допомоги для покриття базових потреб у розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3-х місяців, яка надійде одним грошовим переказом через Ощадбанк. Обробка даних триватиме максимум 3-4 тижні. Реєстрація не гарантує отримання грошової виплати.
Реєстрація жителів м. Овруч продовжуватиметься 23.06.2022 року за адресою м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 37 з 9.00 до 17.00 год (приміщення Овруцької дитячої бібліотеки).
Також реєстрація внутрішньо переміщених осіб Овруцької громади буде проводитись в Норинському та Левковицькому старостинських округах.
Розмір тексту-+=