На території трьох прикордонних областей продовжують діяти режимні обмеження

На Поліссі розпочинається сезон збору диких ягід та грибів.
У зв’язку з цим прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців, які виконують бойові завдання в межах Житомирської, Рівненської та Київської областей, застерігають громадян від порушень та недотримання діючих обмежень введених на час воєнного стану.
Нагадаємо, що наразі заборонено відвідування лісів населенням і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком певної категорії осіб.
В прикордонні заборонено використання фотовідео техніки, включаючи відеореєстратори, зокрема заборонено фото та відеознімання доріг, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень тощо, а також розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.
Всі громадяни, перебуваючи в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі, зобов’язані мати при собі документи, що засвідчують їх особистість та за першою вимогою прикордонників надавати їх для перевірки.
Окрім цього, передбачено заборону будь-яких пересувань цивільних осіб у смузі місцевості, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 1000 метрів, окрім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до державного кордону.
Також в прикордонні заборонено:
– пересування осіб та транспортних засобів, проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 22.00 вечора до 05.00 ранку (або в час комендантської години);
– перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони;
– носіння військової форми цивільним населенням;
– використання будь-яких літальних апаратів;
– здійснення полювання, рибальства та плавання по водоймах всіх видів плавзасобів.
У зв’язку з вищевказаним прикордонники застерігають громадян бути уважними й обережними та з метою збереження життя й здоров’я не нехтувати вказаними заборонами.
Розмір тексту-+=