Привітання з Днем фермера!

Щиро вітаю з Днем фермера!
Сьогодні ви, показуєте справжню мужність та відданість вашій справі. Попри окупацію, обстріли, перебої з пальним та логістикою, а подекуди і брак робочої сили, ви працюєте на благо України. Та ціною власної безпеки намагаєтеся прогодувати не лише рідну країну, а й світ.
На даний час всі, хто працює на землі та обробляє її виконують велику місію – гарантують національну безпеку України. Ви даєте продукти харчування, ви піклуєтесь про соціальну структуру села, дбаєте про майбутнє наших дітей, підтримуєте розвиток дитячих садків, шкіл, ФАПів в сільській місцевості. Ви тримаєте економічний фронт нашої країни. Ви незамінна допомога нашим захисникам з перших днів вторгнення рф на територію України.
Тож, шановні флагмани полів, рицарі степових просторів, нехай ваша невтомна праця увінчується успіхом, закладає міцний фундамент завтрашнього дня, продукція завжди має попит, кожен міцно утримує свою конкурентоспроможну нішу.

Бажаємо, щоб кожен з вас збирав урожай під мирним українським небом. Нехай вас обходять негаразди. Невичерпної енергії та міцного здоров’я.

 

Овруцький міський голова                           Іван КОРУД


На території Овруцької громади 22 фермерських господарства. У цей день Овруцький міський голова Іван Коруд привітав фермерів грамотами та солодкими подарунками. Вітаючи із професійним днем, подякував за спільність цінностей, за повагу і любов до рідної землі, що з початку війни надавали всебічну допомогу для мешканців нашої громади! Нехай погода сприяє, техніка не підводить, а земля дарує добрі результати.

Розмір тексту-+=