Український ветеранський фонд запустив проєкт із фінансової підтримки ветеранського бізнесу та бізнесу членів родин ветеранів

Бізнеси з виробництва одягу, лісозаготівлі, торгівлі взуттям та з надання освітніх послуг — це лише кілька власних справ ветеранів і ветеранок та їхніх рідних, які цього тижня отримали відшкодування у розмірі до 20 000 від Українського ветеранського фонду.
Якщо ви — ветеран, ветеранка, які наразі не на службі, і маєте свій бізнес.
Якщо ви — дружина, чоловік, дитина, хтось із батьків ветеранів і ветеранок, розвиваєте власну справу або давно хотіли відкрити ФОП.
А також, якщо ви переїхали в межах країни з початком повномасштабної війни росії проти України, маєте довідку ВПО та інші документи, перелік яких додаємо нижче.
Подавайте свої заявки на грошове відшкодування для подальшого ведення свого бізнесу.
Що для цього треба?
1. Зібрати такий пакет обовʼязкових:
– скан або фото паспорта заявника з пропискою
– скан або фото довідки ВПО (скріншот із Дії не підходить)
– скан або фото виписки чи витягу з ЄДР про ФОП чи самозайняту особу,
– скан або фото одного із документів, що підтверджує статус ветерана: посвідчення учасника бойових дій, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни
– скан або фото документа, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни.
– скан або фото документів, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).
2. Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму на сайті в розділі мікрофінансування бізнесу — https://veteranfund.com.ua/
3. Отримати відповідь від Фонду — після перевірки пакету документів.
4.  Після схвалення — отримати кошти.
Ті, хто правильно заповнить заявку, завантажить увесь пакет документів, зможуть отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень протягом 10 днів.
Заявки приймаються до завершення воєнного стану. Але варто поквапитися, адже Український ветеранський фонд може відшкодувати перші 500 заявок.
Якщо протягом заповнення аплікаційної форми — у вас виникатимуть запитання — надсилайте їх на офіційну пошту Фонду: veteranfundua@gmail.com.
Розмір тексту-+=