ПРОТОКОЛ №5-22 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ТГ

 

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ  №5-22

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ОТГ.

м. Овруч                                                              16 червня     2022 року

Присутні:

Коруд І.Я.- Овруцький міський голова, голова комісії.

Члени комісії: 

Кисіль В.Л.- секретар Овруцької міської ради

Гришковець В.М.- перший заступник міського голови

Рибинська Н.М. – заступник міського голови;

Огородов Д.В.- начальник відділу містобудування та архітектури

Башинський В.І.- начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю;

Юрківська О.В. – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності;

Редчиць О.П.- начальник відділу ЖКГБ ;

Шевчук О.І.- директор КНП «Овруцький ЦПМСД»;

Колбовська Т.В.- заступник директора КНП «Овруцький ЦПМСД»

Хомич О.В.-  заступник директора КНП «Овруцький ЦПМСД»;

Кушнерчук Ю.М.- начальник Овруцького відділення ДСНС

Князєва В.В.- головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності  та комунального майна;

Шубан В.Г.- директор КНП «Овруцька міська лікарня»

Сташкевич М.В.- завідувач Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»                            

Порядок денний:

 1. Про затвердження Плану евакуації населення під час дії воєнного стану.

Башинський В.І.- начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю.

 1. Забезпечення виконання Рішення Ради оборони Житомирської області №11 від 21.03.2022р. «Про заборону відвідування лісів» та  наказу 9 Прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України №45-08 від 13.05.2022р.

Герасимчук О. М. – головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю.

 1. Про здійснення заходів з запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які виникли в період дії воєнного стану. Про стан проведення ремонтних робіт на об’єктах, які пошкоджені або знищені внаслідок воєнних дій.

Директор КП «Гарне місто» Грищенко П.А.

 1. Про здійснення заходів з запобігання надзвичайних ситуацій, з оборони території громади, виконання робіт, послуг комунальними підприємствами по влаштуванню оборонних укріплень Овруцької міської ТГ.

Начальник відділу житлово- комунального господарства, благоустрою Редчиць О.П.

 ВИРІШИЛИ:

 1. Затвердити План евакуації громадян Овруцької міської територіальної громади на випадок загрози життю і здоров’ю внаслідок російської агресії (додається).
 2. Начальнику Відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю Башинському В.І. :
 • забезпечити заключення договорів з підприємствами, установами організаціями щодо надання транспортних засобів у разі потреби в евакуації населення;
 • провести зустрічі та обговорення спільно з старостами, навчання з населенням Овруцької МТГ щодо порядку дій у разі евакуації.
 1. Комунальним підприємствам забезпечити виконання робіт (послуг), надання послуг екскаваторів, транспортних засобів з метою створення оборонних укріплень за рахунок коштів бюджету Овруцької міської територіальної громади та подати на затвердження комісії акти наданих послуг (робіт).
 2. КП «Гарне місто» забезпечити безоплатно передачу шиферу для ремонту будинків, що постраждали внаслідок негоди, пожеж , військових дій згідно Реєстру  та актів прийому-передачі (додаток №1) (КПКВК 8110).
 3. Затвердити Реєстр приміщень постраждалих будинків (квартир) для заміни скла в рамах вікон комунальним підприємством «Гарне місто» Овруцької міської ради за рахунок коштів бюджету Овруцької міської ради.(додаток №2) (КПКВК 8110).
 4. Затвердити акти виконаних робіт (наданих послуг, передачі будматеріалів) (додаток №3, акти) (КПКВК 8110).
 5. Продовжити виконання робіт з ремонту приміщень постраждалих внаслідок воєнних дій агресора.
 6. Овруцькій міській раді, відділу житлово- комунального господарства благоустрою забезпечити оплату за виконані роботи (послуги) щодо влаштування оборонних укріплень, за транспортні послуги з копання траншей, перевезення будматеріалів для оборони тощо за рахунок коштів бюджету Овруцької міської територіальної громади (КПКВК «8240»).
 7. На виконання Розпорядження голови районної державної адміністрації «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою населених пунктів району у 2022 році» №24 від 13.04.2022р., враховуючи звернення старост Черепинського та Великохайчанського старостинських округів забезпечити виконання заходів з благоустрою  території (розчищення русла, видалення чагарнику, прибирання аварійних дерев тощо) біля природних джерел питної води (криничка в с.Велика Хайча, вул. Садова ,річка Байдалівка та криниця в  с. Черепинки) .
 8. Командиру Добровольчого формування Овруцької територіальної громади №1 Коруду І.Я. , першому заступнику начальника відділу прикордонної служби «Овруч» майору Козлюку С.П., керівникам ДП «Овруцьке лісове господарство» Бондарчуку Р.П., ДП «Словечанське лісове господарство» Павлушенко О.Д., ДП «Словечанський лісгосп АПК» Макарчуку Ю.П організувати та забезпечити патрулювання співробітниками їх підрозділів на дорогах та в лісових масивах з метою недопущення пересування  цивільних осіб у смузі місцевості, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 1000 метрів, окрім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до державного кордону; В межах решти території  контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) заборонено пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за вийнятком військових, правоохоронців, органів місцевої влади та  осіб, на яких покладено обов’язки за збереженням лісових ресурсів).
 9. Керівникам ДП «Овруцьке лісове господарство» Бондарчуку Р.П., ДП «Словечанське лісове господарство» Павлушенко О.Д., ДП «Словечанський лісгосп АПК» Макарчуку Ю.П., першому заступнику начальника відділу прикордонної служби «Овруч» майору Козлюку С.П., командиру *** Олійнику В.А. розмістити на лісових дорогах та масивах розмістити інформаційні таблиці щодо заборони перебування у лісі у місцях визначених в пункті 9 даного Рішення згідно наказу 9 Прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України №45-08 від 13.05.2022р., Рішення Ради оборони Житомирської області №11 від 21.03.2021р. «Про заборону відвідування лісів».

ГОЛОСУВАЛИ: «за-14», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті одноголосно.

 

Голова комісії                                                                      Іван Коруд

Розмір тексту-+=