В Україні створено Національну платформу продовольчої безпеки!

В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об’єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, логістичних компаній, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.

Платформа є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників із урахування логістичних можливостей. У період, коли відбувається переміщення виробничих потужностей, втрачено раніше налагоджені зв’язки, вона є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження конструктивної роботи. Через неї можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

Цінність платформи полягає в доступі користувачів до актуальної інформації та можливості прямого контакту між покупцем та постачальником. Крім того, ще однією перевагою платформи є можливість замовлення логістичних послуг.

Наразі Платформа продовжує допомагати місцевим громадам, комерційним структурам та волонтерським організаціям оперативно взаємодіяти та вирішувати питання постачання товарів, у яких є потреби на місцях. Учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів.

До реєстрації на Платформі запрошені:

  • військові адміністрації;
  • територіальні громади;
  • підприємства-виробники продукції;
  • торговельні мережі та просто крамниці;
  •  спілки та організації, що займаються формування та доставкою гуманітарних вантажів;
  • підприємства та ФОПи, що надають логістичні послуги.

За допомогою платформи можна:

  • визначити потреби конкретної військової адміністрації та забезпечити цільове формування та потрапляння гуманітарної допомоги;
  • знайти покупця для власного комерційного товару;
  • знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів;
  • залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах.

Реєстрація та робота на платформі безкоштовна. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на завантажувальній сторінці платформи.

У разі виникнення питань щодо реєстрації на вказаній платформі звертайтесь на електронну адресу: consumer@dpssko.gov.ua (обов’язково в повідомленні вказати ПІБ, найменування суб’єкта господарювання (органа виконавчої влади та місцевого самоврядування) та контактний телефон). Постійну підтримку можна отримати за телефоном (098)132-67-05.

 

Розмір тексту-+=