Рішення №1279 від 26 травня 2022 року “Про надання дозволу на заключення договорів”

  У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

  Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять четверта сесія                                            VІІІ  скликання

від 26 травня 2022 року   № 1279

Про надання дозволу на

заключення договорів

З метою недопущення виникнення несвоєчасної оплати праці та інших захищених статей видатків, визначених статтею 55 Бюджетного Кодексу України, керуючись Програмою реформування та розвитку житлово-комунального господарства Овруцької ОТГ на 2021-2025 роки,  затвердженою  рішенням Овруцької міської ради від 22.12.2021 р. №2749, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради надати дозвіл на заключення договорів з комунальними підприємствами Овруцької міської ради, що підпорядковані Відділу, на виконання робіт, надання послуг, що виконуються на території Овруцької міської територіальної громади.
  2. Надати дозвіл Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради на придбання товарів для подальшої передачі комунальним підприємствам.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П., першого заступника міського голови Гришковця В.М.

 

                   Міський голова                       Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=