Привітання з Міжнародний днем захисту дітей!

У перший день літа вся світова спільнота відзначає прекрасне свято – Міжнародний день захисту дітей.
Дитинство – це неймовірний час, коли світ здається безмежним, всі мрії та сподівання досяжними, а радість дарує кожен промінчик сонця та обійми рідних. Немає більшого щастя для батьків, аніж посмішка та щирий сміх дитини.
Зігріваючи теплом та безмежною любов’ю кожне сердечко, об’єднуючи всі свої зусилля заради вільного майбутнього, ми виховуємо справжніх українців, які стануть достойним продовженням нашої нації та гордістю Батьківщини.
Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.
У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим та зростає під мирним, сонячним небом!
Особливу шану висловлюю родинам, які взяли на себе відповідальність і стали рідними людьми для дітей, котрі з тих чи інших причин залишилися без піклування батьків.
Бажаю батькам безмежної мудрості аби підтримувати та направляти, ділитися досвідом та порадами, але не примушувати, даючи можливість молодому поколінню пройти свій власний незалежний шлях.
На жаль, сьогодні свято з присмаком болю. Ми згадуємо хвилиною мовчання кожне маленьке безневинне життя, що вкрали російські окупанти. Ніколи не забудемо, ніколи не пробачимо!
Зі святом вас, маленькі янголятка! Ви наша гордість та майбутнє!
Овруцький міський голова                                 Іван КОРУД
Розмір тексту-+=