Що робити, якщо раптом не отримали паперову квитанцію за газ?

Якщо трапилося так, що друкована квитанція за газ не дісталася до вашої поштової скриньки, скористайтеся онлайн сервісами ТОВ «Житомиргаз Збут». Переглянути свій газовий рахунок та сплатити за спожитий газ швидко та безпечно можна просто зі  свого мобільного.

У ТОВ «Житомиргаз Збут» інформують, що завантажити квитанцію за газ можна  самостійно в особистому кабінеті компанії за посиланням: https://my.ztgaszbut.com.ua/. У вайбер-боті ТВІЙ ГАЗЗБУТ кожен споживач може переглянути свій стан рахунку https://bot.gaszbut.com.ua/

Сплатити онлайн можна через е-сервіси ТОВ «Житомиргаз Збут»:

  • Особистий кабінет;
  • Вайбер-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ;
  • Кнопка «Сплатити за газ» на сайті компанії https://ztgaszbut.com.ua.

Третину комісії від кожного платежу у Viber-боті ми перераховуємо на користь ЗСУ, тому сплачуючи за газ ви не лише підтримуєте економіку, а й допомагаєте нашим захисникам.

ТОВ “Житомиргаз Збут”, як і всі інші компанії об’єднані під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, зараз не штрафує та не відключає боржників. До всіх наших клієнтів блакитне паливо надходить вчасно і стабільно.

Щиро дякуємо усім свідомим і сумлінним українцям, які вчасно сплачують за спожитий газ.

Нагадуємо всім, хто має таку можливість, що платити за газ й інше комірне необхідно до 25 числа. Затримка оплати може негативно вплинути на стабільність закупівлі ресурсу.

Блакитний вогник в оселі – жовто-блакитний у серці! Разом переможемо!

Розмір тексту-+=