Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Kaimo Kuusk до Овруцької громади.

Попри те, що ворог активізував протягом останніх днів обстріли Житомирщини, розпочалась робота над підготовкою відновлення інфраструктури Житомирської області.
Так, вчора з візитом до Овруцької громади прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Kaimo Kuusk з командою Estonian Embassy in Kyiv та Народний депутат України Арсеній Пушкаренко. Мета візиту – відвідування територіальних громад Коростенського району щодо відновлення об’єктів зруйнованої, внаслідок бойових дій, інфраструктури. Овруцький міський голова Іван Коруд привітав почесного гостя на Овруччині, подякував за візит та підтримку у такий тяжкий для України час.
Довідково: минулого тижня Овруцький міський голова Іван Коруд побував в Естонії м. Таллінн, у складі делегації українських парламентарів і представників місцевого самоврядування Житомирщини на чолі з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнко та Народним депутатом України Арсенієм Пушкаренко.
Під час візиту відбулися зустрічі щодо відновлення, інвестицій і налагодження зв’язків між місцевим самоврядуванням Естонії. Обговорювалося питання запровадження санкцій на російські енергоносії, економічної та гуманітарної допомоги, а також залучення інвесторів в громади нашої області.
Також відбулася зустріч із Асоціацією місцевого самоврядування Естонії, яку очолює мер Таллінну Mihhail Kõlvart. Перспектива зустрічі – це домовленість щодо підписання в подальшому Меморандуму про співпрацю та налагодження прямих відносин між містами Естонії та громад Житомирщини.
Естонія, справжня дружня країна, яка віддає більше ніж може. Разом переможемо та відбудуємо Україну!
Розмір тексту-+=