Фотосвітлини до Дня вишиванки

Вишиванка символізує усмішку мами, згадку про бабусю, любов до рідної землі – це символ родинної пам’яті, тепла, радості, оберіг. Українці цьогоріч переосмислили важливість цього національного символу. Щоб висловити солідарність з нашим народом вишиванки одягають люди у всьому світі. День вишиванки – це не просто свято. Це ще одна можливість нагадати світу, що українці – це неймовірна нація вільних, незалежних, впевнених в собі людей, людей талановитих, розумних, здібних. Ми шануємо свої традиції, плекаємо рідну мову, дбаємо про свою землю. Щороку старостинські округи, працівники відділів та структурних підрозділів Овруцької міської ради, жителі Овруцької громади долучаються до Всеукраїнської акції “Одягни вишиванку”. Не став виключенням і 2022 рік.
Дякуємо усім, хто підтримує і любить Україну, особливо нашим захисникам, які зі зброєю в руках захищають її. Перемога буде за нами!
А на День нашої перемоги обов‘язково вдягнемо вишиванки, у яких зашифрований генетичний код нашої нації. Нації сміливих та незламних людей.
Слава Україні! З Днем вишиванки!
Розмір тексту-+=