Овруцька дитяча бібліотека вітає з Днем Матері

Багато хто може сказати, що на даний час не до святкувань. Але це не так. Адже, як ніколи цей день потребує відзначення.

Нині матері, у важкий для України час, особливо заслуговують на повагу та пошанування.

   Наші мужні воїни завжди воювали та боронили свій рідний край. А жінки тим часом оберігали домашнє вогнище, народжували дітей, матері ростили героїв і геніїв, дарували свою любов родині. І зараз наша рідна Україна у війні, яка забирає життя захисників нашої Батьківщини. Матері моляться за синів і дочок і це надає їм сил та терпіння. Адже мамина молитва… Молитва за своїх синів, усіх воїнів-визволителів, не припиняється. Вони просять і вірять у Бога, що усі наші визволителі повернуться додому неушкодженими і здоровими!

   Нещадна війна своєю жахливою і грізною рукою торкнулась і сімей та родин нашої громади. За час повномасштабного вторгнення росії в Україну не дочекалися матері своїх синів – Героїв: Левківського Дмитра, Швеця Андрія, Коронського Любомира, Яворського Олексія, Зінькова Ігоря, Чумака Василя та Коробчука Анатолія.

   Мама Героя і сама є справжній Герой з великої літери. Без мами не було б і самого воїна, не було б його сильного характеру, сили волі і духу. Саме на тендітні материнські плечі ліг важкий тягар очікування та переживання, але саме завдяки вірі і підтримці українських жінок-матерів, наші мужні захисники вистоять і переможуть. Ми дякуємо Вам, усім матерям України, за гарне виховання своїх синів – справжніх патріотів своєї Вітчизни, за терпіння і мудрість, безмежну любов і відданість.

   Уклоняється світ таким матерям, благословляємо це величне і ніжне ім’я – Ненька, Мати, Мадонна!

І хай збувається мрія Тараса про ті часи, коли:

Врага не буде супостата,

А буде син і буде мати,

І будуть люди на землі…

 

Розмір тексту-+=