Рішення №1263 від 27 квітня 2022 року “Про передачу майна (шифер) від Овруцької міської ради для виконання робіт КП «Гарне місто» Овруцької міської ради”

 

У К Р А Ї Н А

      Овруцька міська рада

      Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять  третя   сесія                                              VІІI скликання

від  27 квітня 2022  року        № 1263

Про передачу  майна (шифер) від
Овруцької міської ради для виконання

робіт КП «Гарне місто» Овруцької міської ради

 Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 26.04.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати від Овруцької міської ради для виконання робіт комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради майно комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, а саме:
  • Шифер (Білорусь) 5,8мм Б/Д в кількості 655 шт.
  • Шифер 1750*1130Ів-Фр безазбестовий Б/Д в кількості 212 шт.
  • Шифер СВ-40 лист 8-хвил,брак(УКТ ЗЕД 6811) в кількості 85 шт.
  • Листи волокнистоцементні хвилясті в кількості 500 шт.

 

 1. Затвердити Акт приймання-передачі майна, вказаного у пункті 1 даного рішення (додається).
 2. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради (Грищенку П.А.) після виконання ремонтних робіт на об’єктах державної, комунальної, приватної власності подати акти виконання робіт та звіт про використання переданих будівельних матеріалів в розрізі об’єктів до Овруцької міської ради.
 3. Овруцькій міській раді на підставі актів виконаних робіт на об’єктах державної, комунальної, приватної власності, що пошкоджені  внаслідок авіаударів тощо забезпечити оплату Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради за рахунок коштів бюджету Овруцької міської територіальної громади.
 4. Відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності виконкому Овруцької міської ради, КП «Гарне місто» Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку майна, вказаного у пункті 1 даного рішення.

 

Овруцький міський голова                                                 Іван КОРУД


Додаток Акт_КП Гарне місто  Завантажити документ
Розмір тексту-+=