Рішення №1256 від 27 квітня 2022 року “Про продовження процесу декомунізації на території Овруцької територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

 Овруцька міська рада

                                    Р І Ш Е Н Н Я                                     

Двадцять третя сесія                                                                   VІІІ скликання

від  27 квітня 2022  року     № 1256

Про продовження процесу декомунізації

на території Овруцької територіальної громади

          Керуючись ч. 1 ст. 9, п. 41 ч. 1 ст. 26, ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Законом України «Про географічні назви», на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України та вимогами мешканців територіальної громади, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Створити Комісію з питань впорядкування назв вулиць та вирішення питань пам’ятних знаків, які пов’язані з комуністичним режимом, державою агресором та її посібниками в усіх населених пунктах громади.
  2. Доручити комісії невідкладно розпочати необхідну роботу з підготовки на розгляд сесії міської ради проєктів рішень щодо дерусифікації та декомунізації назв вулиць Овруцької територіальної громади та рішень щодо проросійських та комуністичних пам’ятних знаків на території громади.
  3. Доручити Овруцькому міському голові затвердити склад комісії.

 

Міський голова                                                                      Іван КОРУД

   Завантажити документ
Розмір тексту-+=