Привітання з Днем прикордонника!

Шановні прикордонники!

Щиро вітаю особовий склад, ветеранів, усіх, хто забезпечує недоторканність кордонів нашої Батьківщини, з професійним святом – Днем прикордонника. Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни та витримки, але водночас це почесний обов’язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє. Прикордонні війська є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту інтересів незалежної України.

Час важких випробувань для українського народу вкотре довів, що наші прикордонники – взірець мужності, патріотизму, героїзму для всього світу. Сьогодні прикордонники разом з іншими воїнами України продовжують героїчно протистояти кривавому російському агресору, захищаючи кожен метр нашої української землі, наші будинки, мрії та щасливе майбутнє.
Висловлюю глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни. Але ще досі точиться війна, в якій кожного дня гинуть наші захисники, прості люди та маленькі українці… Ми будемо пам’ятати кожного Героя, який не скорився та поклав життя захищаючи наші землі від ворога.

В День прикордонника України бажаю вам військової вдачі, янголів-охоронців та скорішого завершення надважкої військової роботи по знищенню підступного ворога, що зажадав захопити нашу Батьківщину. Натхнення Вам, нових звитяг на шляху до нашої Перемоги над ворогом! Миру, злагоди та терпіння Вашим рідним та близьким!

Слава Україні, разом до Перемоги!
Міський голова                       Іван КОРУД
Розмір тексту-+=