В Овруцькій громаді розпочався місячник з благоустрою

Шановні жителі громади, час збиратися на весняний благоустрій! Весні не скажеш, що війна. Цьогорічний місячник з благоустрою в громаді триватиме з 13 квітня до 13 травня, відповідно до рішення виконавчого комітету №498 від 13.04.2022 року «Про проведення весняного місячника з благоустрою на території Овруцької міської ради». Як і в попередні роки, стоїть завдання згуртувати всіх жителів та гостей громади, підприємців, громадські та партійні організації, трудові та шкільні колективи довкола спільної мети – зробити нашу громаду кращою, охайнішою, затишнішою. А це означає: привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, зупинки міського транспорту, території кладовищ, спортивні майданчики, парки, території установ та підприємств, зони відпочинку, береги, водойми та ін.

Всі заходи проводимо з урахуванням техніки безпеки та дбаючи в першу чергу за збереження життя та здоров’я учасників, тому що живемо і працюємо у воєнний час.

Керівникам підприємств, установ та організацій, усіх форм власності, власникам торгівельних об’єктів та бізнесу провести благоустрій підпорядкованих їм об’єктів, а також прилеглих територій.

Щоб принести користь суспільству, природі, рідному місту чи селу необхідно витратити зовсім небагато часу. Для цього потрібно впорядкувати власне подвір’я, навести лад біля під’їзду багатоквартирного будинку та на своїй вулиці. Необхідно пам’ятати, що про чистоту довкілля повинні дбати не тільки працівники з благоустрою міської ради та двірники, які щодня підтримують порядок на вулицях, а й усі мешканці.

На території міста встановлені урни для побутових відходів, контейнери для пластику та скла, є пункти прийому вторинної сировини – не забуваймо про це! Не забувайте і про упорядкування могил рідних і близьких. Забудьмо назавжди про пластикові квіти, вінки та корзини!

Об’єднання зусиль всіх небайдужих жителів на благо малої батьківщини має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного краю. Сподіваємось, що участь кожного у місячнику буде суттєвою і ми разом зробимо все можливе, щоб в нашій громаді всім жилося затишно і комфортно. Об’єднаємо наші зусилля, щоб потім не сказати: «Перемога, а в нас не прибрано!».

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Розмір тексту-+=