Вдячність за надану гуманітарну допомогу Трускавецькій міській раді

У цей нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі, органи місцевого самоврядування, небайдужі громадяни, волонтери роблять усе можливе, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.
Овруцька міська рада висловлює щиру вдячність іноземним партнерам Трускавецької міської ради, в особі міського голови Андрія Кульчинського та волонтерам Пристаю Руслану, Губицькій Мар’яні, Домбровській Зоряні, Карпину Олегу за спрямування, вже вдруге, гуманітарної допомоги для жителів Овруцької громади у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, дитячого харчування та інше.
Вже традиційно, 22 березня 2022 року, Овруцькою міською радою організовано підвіз жителів громади до смт. Східниця. Вдячні селищному голові курорту Східниця Івану Піляку за організацію в поселенні жінок з дітьми Овруцької громади в смт. Східниця.
Цінуємо ваше дружнє плече підтримки, дякуємо за допомогу, розуміння та ваші щирі серця! В єдності – наша сила! Все буде Україна!
Розмір тексту-+=