Інформація про роботу структурних підрозділів Овруцької міської ради станом на 17.03.2022 року.

З початку військової агресії Російської Федерації 24.02.2022 року значних втрат зазнала і Овруцька ТГ. Загалом станом на 17.03.2022 по місту з 24.02.2022 року здійснено близько 20 бомбових ударів. Найбільшої шкоди було нанесено внаслідок бомбардувань 06.03.2022 року. Відповідно до наявної інформації внаслідок бомбових вибухів зазнали пошкоджень до 60 приватних будинків (з них 7 зруйновано), 29 багатоквартирних будинків, приміщення бюджетних установ (Овруцька міська лікарня, ДЮСШ, ЦДЮТ, музична школа, ЦНАП, Овруцький центр зайнятості – повністю знищено), зруйновано свинокомплекс в с. Підруддя.
Так, 15 березня 2022 року, на черговій сесії міської ради одноголосно було прийнято рішення «Про утворення комісії з обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок збройної агресії Російської Федерації». Власникам зруйнованого та пошкодженого житла для проведення обстеження та отримання довідки постраждалого необхідно звертатись за телефонами: заступник голови комісії – 097-518-84-29, секретар комісії – 096-992-11-70 (дзвінки приймаються з 08:00 год. до 17:00 год.)
👉Перелік документів для оформлення заяви для обстеження:
-Паспорт громадянина України.
-Ідентифікаційний код.
-Документи право власності на житловий будинок та земельну ділянку.
-Номер банківського рахунку.
-Технічний паспорт на житловий будинок.
✅Медицина
В даний час КНП «Овруцька міська лікарня» функціонує в штатному режимі, в повній готовності для надання допомоги хворим та пораненим. Для цього створено 7 хірургічних бригад. Функціонують всі відділення. Станом на ранок 17.03.22 в стаціонарних відділеннях на лікуванні перебуває 40 пацієнтів, із них 22 із захворюваннями хірургічного профілю та 18 хворих з терапевтичними захворюваннями (в тому числі 2 хворих на Covid-19).
За останні три доби народилось 7 дітей (1 хлопчик і 6 дівчаток).
Заклад забезпечено лікарськими засобами, витратними матеріалами та перев’язувальним матеріалом. Поліклінічно-діагностичне відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 13:00.
Овруцькою міською лікарнею отримано благодійну допомогу від БФ «Твоя опора» на суму 120 тис. грн. у вигляді медикаментів, перев’язувальних матеріалів. Від інших благодійників у вигляді лікарських препаратів, витратних матеріалів та виробів медичного призначення, а також продуктів харчування (м’яса та молока).
Підприємство первинної медицини інформує, що для надання первинної медичної допомоги працює 11 АЗПСМ, 4 пункти здоров’я та 52 ФАП та ФП.
Овруцькою міською радою на постійній основі здійснюється підвіз ліків для аптечної мережі «Первоцвіт» з міста Коростень.
✅Добровільна евакуація
Овруцькою міською радою забезпечено проведення на щоденній основі добровільної евакуації. З 25.02.2022 року по даний час добровільно евакуйовано понад 931 чол. (Львів – 302, Ягодин – 273, Швеція – 39 (11 дорослих, 28 дітей), Швейцарія – 7, Польща – 6). Централізовано евакуйовано до м. Яремче (Івано-Франківська обл.) – 58 чол. (19 дорослих, 39 дітей), смт.Східниця – 48 чол. (13 дорослих, 34 дітей). Для бажаючих евакуюватись необхідно звернутись на «Гарячу лінію» Овруцької міської ради за тел. 0980387811.
Заклади загальної середньої освіти: всього вчителів – 556. За межами країни – 46, за межами області – 61. Кількість учнів всього-3763. Кількість учнів, які виїхали за межі області – 483, кількість учнів, які виїхали за межі країни – 589.
Заклади дошкільної освіти. Всього педпрацівників- 119. За межами країни -9, за межами області – 13. Кількість дітей всього-906. Кількість дітей, які виїхали за межі області – 149, кількість дітей, які виїхали за межі країни – 121.
Наразі є можливість евакуювати дітей з сиротинців та дорослих жінок з дітьми до Амстердаму. Проживання та харчування безкоштовне. Формат поселення готельний. Збираємо запити для організації груп. Звертатись за номером телефону: 097-406-45-54 Василь Григорович.
✅Гуманітарна допомога
Було отримано гуманітарну допомогу від дружньої та братської країни Польщі, Баранівської громади Житомирської області, благодійної організації “Бердичівський Благодійний Фонд “Оберіг”. Отримана допомога була надана людям, які перебувають у тяжких життєвих обставинах внаслідок бомбардування та не отримують будь-яких фінансових виплат.
15.03.2022 року до м. Овруч прибула гуманітарна допомога з м. Яремче (близько 500 кг: продукти харчування, медикаменти та хірургічний інструмент, одяг) та зі Швеції (близько 500 кг.: продукти харчування, одяг(переважно дитячий), засоби особистої гігієни, канцтовари, ковдри та пледи). Частину продуктів харчування та пледи було передано військовим відповідно до потреби. Медичні засоби будуть передані до медичних установ. Одяг, підгузки, дитяче харчування та інші життєво важливі продукти передано до Центру надання соціальних послуг для забезпечення потреб соціально незахищених верств населення. До вирішення питань стосовно гуманітарної допомоги додатково залучено установи Овруцького будинку культури та ЦДЮТ.
Також надійшла гуманітарна допомога з логістичного центру м. Виноградів близько 12 т. (продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг, дитяче харчування, антисептики).
17.03.2022 року прибув гуманітарний вантаж з смт. Східниця та м. Трускавець (Львівська область) – продукти харчування, медикаменти, одяг (чоловічий, жіночий, дитячий), засоби особистої гігієни, свіжоморожені продукти харчування для військових, солодощі, дитячі підгузки та харчування інше.
Овруцька міська рада щиро дякує благодійникам Joanna Niemczycka, Редчицю Миколі Володимировичу, Пугайчуку Віктору Миколайовичу, Залізку Андрію Івановичу, Кравчуку Ігору Васильовичу, селищному голові курорту Східниця Івану Пиляку, Трускавецькій міській раді, Олегу Карпину, волонтерській організації «Дрогобиччина СОС» за закупівлю та доставку гуманітарної допомоги.
Втомлені і налякані постійною загрозою бомбардувань, але сильні духом мирні жителі Овруччини щиро дякують за Вашу допомогу та підтримку. Нам важливо розуміти, що ми можемо розраховувати на допомогу благодійників з усього світу, особливо сусідніх держав.
❗️ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, гуманітарна допомога першочергово надається багатодітним сім’ям, малозабезпеченим сім’ям, незахищеним людям похилого віку та які залишилися, внаслідок авіаударів, у скрутних життєвих обставинах. За гуманітарною допомогою звертатись до Центру надання соціальних послуг (ЦНСП) Овруцької міської ради, який знаходиться за адресою: м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, буд. 41. Контактний номер телефону: 096-861-65-66 (Світлана Анатоліївна).
✅Волонтерська діяльність
На території Овруцької громади за підтримки міського голови було створено волонтерський пункт (приміщення бувшого комунгоспу). Збором та видачею волонтерської допомоги займається благодійна організація “Волонтери полісся». За період з 14-16.03.22р. 49 особам надано волонтерську допомогу, у тому числі Словечанській лікарні, с.Личмани, відділу соціальної допомоги КУ «Центр надання соціальних послуг Словечанської сільської ради» та 7 сім’ям переселенцям (Буча, Ірпінь, Гостомель, Вишгород).
✅Соціальні послуги
Центр надання соціальних послуг Овруцької міської ради працює в штатному режимі. Надаються відповідні соціальні послуги та здійснюється доставка продуктів харчування і засобів гігієни підопічним. Відповідно до рішення сесії Овруцької міської ради про надання матеріальної допомоги проводиться перерахування коштів 48 громадянам. Опрацьовуються списки осіб з інвалідністю по зору для виплати компенсації за надані житлово-комунальні послуги установам. Спеціалістами ЦНСП спільно з працівниками відділу культури і туризму організовано прийом та розвантаження гуманітарної допомоги, яка надійшла з Польщі. Здійснено її облік. Щоденно проводиться видача гуманітарної допомоги (продукти харчування, засоби гігієни, одяг, милиці) особам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям СЖО, які потребують допомоги та соціального захисту. Організовано доставку онкохворих дітей з мамами в м. Житомир для подальшого перевезення на лікування в Швейцарію. З метою забезпечення тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та біженців з інших областей України проведено облаштування притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Забезпечено спальні місця для 30 осіб. Завезено в притулок відповідні продукти харчування, засоби гігієни, постільну білизну, рушники та інші речі.
✅Забезпечення продуктами харчування
Завдячуючи сільгосппідприємствам та фермерським господарствам організовано безкоштовне забезпечення молоком мешканців нашої громади. 14-16.03.2022 року в місто було завезено близько 14 т. молока. Всього по місту з 01.03.2022 року роздано більше – 59 т. молока. Окрім того молоком забезпечувалось і сільське населення, якому підвозили від ферм старости та місцеві волонтери, а також самостійно жителями із ферм. Загалом в день населення мало змогу отримувати від фермерських господарств близько 20-30 т. молока.
Станом на 16.03.2022р. ферми молоко перестали відпускати, так як централізовано розпочали заготівлю та відпуск для молочного заводу в смт. Андрушівка.
✅Безпека та правопорядок.
На території Овруцької ТГ з 15 березня 2022 року змінено комендантську годину з 20:00 год. до 06:00 год. Протягом комендантської години по місту здійснюється патрулювання. У цей час пересування дозволено лише представникам аварійно-рятувальних служб, правоохоронцям, військовим та працівникам підприємств критичної інфраструктури. При цьому обов’язково потрібно мати при собі документи.
Розмір тексту-+=