У день 33-річниці виведення військ з Республіки Афганістан вшанували полеглих воїнів-афганців

Сьогодні, 15 лютого, в м.Овруч поруч з меморіальним комплексом воїнам, загиблим в Афганістані з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся мітинг та покладання квітів.

До заходу долучились міський голова Іван Коруд,  Голова спілки ветеранів війни в Афганістані  Йосип Соболевський, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова  Віктор Гриневич, ветерани, учасники бойових дій, рідні загиблих, містяни.

Міський голова Іван Коруд зазначив, що афганська війна – трагічна сторінка історії нашого народу. Її ніхто не оголошував, але вона залишила по собі невиліковні рани у тисячах українських родин. Зараз по-різному визначають афганські події, але для кожної людини мужність і героїзм воїнів-інтернаціоналістів – речі безспірні. В Афганській війні, яка тривала 10 років, брали участь понад 160 тисяч українських військовослужбовців, понад 3 тисячі з яких загинули. 72 українських воїни зникли безвісти. Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами. Цей день назавжди залишиться в людській пам’яті затьмареним гіркотою втрат і водночас осяяним сонцем виводу наших військ з Афганістану.

За поданням Голови Громадської організації “Овруцька районна спілка ветеранів Афганської війни” Йосипа Соболевського, міським головою Іваном Корудом нагороджено Почесними Грамотами та Грамотами Овруцької міської ради ветеранів Афганської війни.

Помічник народного депутата України Володимира Арешонкова Віктор Гриневич вручив подяки ветеранам та рідним військових, які загинули в Афганістані.

Звернувся зі словами підтримки, до ветеранів афганської війни, Голова Громадської організації “Овруцька районна спілка ветеранів Афганської війни” Йосип Соболевський, який запросив  присутніх віддати шану полеглим воїнам поклавши квіти до меморіального комплексу воїнам-землякам, загиблим в Афганістані. По закінченню мітингу всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Колективом та вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості  підготовлено мітинг-вшанування воїнів-афганців.

Розмір тексту-+=