Рішення №1190 від 26 січня 2022 року ” Про передачу рухомого майна (лавок паркових) з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

   Овруцька міська рада

   Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                   VІІI скликання

від  26 січня 2022  року        № 1190

Про передачу рухомого майна (лавок паркових)
з балансу Овруцької міської ради на баланс та
в оперативне управління КНП «Овруцька міська лікарня»

Овруцької міської ради

Враховуючи протокол про підсумки проведення щорічного міського огляду-конкурсу на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків приватного сектору Овруцької МТГ від 15.09.2021 р., керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління комунального некомерційного підприємства «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради рухоме майно комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, а саме:
    • лавки паркові у кількості 3 шт. загальною вартістю – 13 200,00 грн. (первісна балансова вартість кожної – 4400,00 грн., знос – 0,00 грн., артикул – 11367106/11367110).
  2. Затвердити Акт приймання-передачі майна, вказаного у пункті 1 даного рішення (додається).
  3. Відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності міської ради, бухгалтерії КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку майна, вказаного у пункті 1 даного рішення.

 

Овруцький міський голова                                                 Іван КОРУД


Додаток Акт приймання-передачі  Завантажити документ
Розмір тексту-+=