Рішення №1189 від 26 січня 2022 року “Про передачу рухомого майна (лавок паркових) з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

   Овруцька міська рада

   Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                   VІІI скликання

від  26 січня 2022  року        № 1189

Про передачу рухомого майна
(лавок паркових) з балансу Овруцької
міської ради на баланс та у господарське

відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради

Враховуючи протокол про підсумки проведення щорічного міського огляду-конкурсу на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків приватного сектору Овруцької МТГ від 15.09.2021 р., керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання комунального підприємства «Гарне місто» Овруцької міської ради рухоме майно комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, а саме:
    • лавки паркові у кількості 2 шт. загальною вартістю – 7000,00 грн. (первісна балансова вартість кожної – 3500,00 грн., знос – 0,00 грн., артикул – 11367111/11367112).
  2. Затвердити Акт приймання-передачі майна, вказаного у пункті 1 даного рішення (додається).
  3. Відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності міської ради, бухгалтерії КП «Гарне місто» Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку майна, вказаного у пункті 1 даного рішення.

Овруцький міський голова                                                 Іван КОРУД


Додаток Акт приймання-передачі  Завантажити документ
Розмір тексту-+=