Рішення №1179 від 26 січня 2022 року “Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Овруцької міської ради об’єктів права державної власності”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                        VІІІ скликання

від 26 січня 2022 року       № 1179

Про надання згоди на безоплатне
прийняття у комунальну власність
Овруцької міської ради об’єктів права

державної власності

Відповідно до ст. 329 Цивільного кодексу України, ст.ст. 3, 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на підставі п. 51 ч. 1 ст. 26, ч. 1 ст. 59 та ч. 2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року №1482, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Овруцької міської ради об’єктів права державної власності, які перебувають на балансі та відноситься до сфери управління Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області, а саме:

– нежитлового приміщення, адмінбудівлі та гаражів (загальною площею 447,5 м2 та 287,5 м2 відповідно), реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 2221233818242, яке знаходиться за адресою: вул. Шевченка Тараса, 49, м. Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл.;

–  приміщень гаражів, загальною площею 239,2  м2, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 2345736618242, які знаходяться за адресою: вул. Франка, 4-а, м. Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл.

     Зазначене майно необхідне для забезпечення діяльності міської ради та буде використовуватися за функціональним призначенням, а у разі виникнення потреби – для задоволення соціально-культурних потреб громади і не буде відчужуватись у приватну власність.

  1. Виконавчому комітету міської ради:

      2.1  Підготувати  ініціативні  пропозиції  щодо  безоплатного  прийняття  у комунальну власність  об’єктів  нерухомого майна, вказаних в п.1 даного рішення, та внести їх до Фонду державного майна України, Міністерства економіки України щодо безоплатної передачі об’єктів  нерухомого майна державної власності з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 «Про порядок передачі об’єктів права державної та комунальної власності».

      2.2 Здійснити заходи щодо прийняття з державної власності у комунальну власність Овруцької міської ради об’єктів нерухомого майна, вказаних в п. 1 даного рішення, у разі прийняття Кабінетом Міністрів України позитивного рішення.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку, консолідованої звітності  та комунального майна виконавчого комітету Овруцької міської ради (Стельникович Т. Г.).

 

Міський голова                                                                 Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=