Рішення №1174 від 26 січня 2022 року “Про передачу майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради”

                                                                  

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                        VIII скликання

від  26 січня 2022 року         № 1174

Про передачу майна з балансу
відділу з гуманітарних питань
Овруцької міської ради на баланс

КП «Гарне місто» Овруцької міської ради

         Керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради №371 від 26.11.2021 року “Про погодження на припинення договору оренди комунального майна за взаємною згодою сторін”, з метою забезпечення КП «Гарне місто» права користування визначеним майном, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс КП «Гарне місто» Овруцької міської ради майно згідно додатку № 1 до даного рішення.
  2. Затвердити Акт приймання-передачі майна (Додаток №1).
  3. Централізованій бухгалтерії відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради, бухгалтерії КП «Гарне місто» забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку майна, вказаного у п.1 даного рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради та КП «Гарне місто» Овруцької міської ради.

 

Міський голова                                                                               Іван КОРУД


Додається Акт приймання-передачі  Завантажити документ
Розмір тексту-+=