Рішення №1172 від 26 січня 2022 року “Про передачу нерухомого майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                        VIII скликання

від 26 січня 2022 року  № 1172

Про передачу нерухомого майна з
балансу відділу з гуманітарних питань
Овруцької міської ради на

баланс Овруцької міської ради

         Керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Ткачука В.Г., враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради нерухоме майно (далі – майно), а саме: котельня (гараж), інвентарний номер 101310553, первісна вартість 361160,00 грн., знос 361160,00 грн., залишкова вартість 0,00 грн., розміщене за адресою: вул. Князя Олега 9-а, м. Овруч, Житомирська обл., на баланс Овруцької міської ради.
  2. Централізованій бухгалтерії відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Євдоченко О.І.), відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності міської ради (Стельникович Т.Г.) забезпечити у встановленому законодавством порядку приймання-передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення.
  3. Затвердити Акт приймання-передачі майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради (додається).
  4. Відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності міської ради (Стельникович Т.Г.) забезпечити здійснення обліку майна згідно з діючим законодавством та у відповідності до акту приймання-передачі.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з гуманітарних питань і відділ бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності Овруцької міської ради.

 

Овруцький міський голова                                         Іван КОРУД


Додається Акт приймання-передачі  Завантажити документ
Розмір тексту-+=