Рішення №1161 від 26 січня 2022 року “Про визнання замовника робіт щодо проведення електрифікації мікрорайону індивідуальної житлової забудови території в північній частині с. Підруддя”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята сесія                                                       VIIІ скликання

від 26 січня 2022 року    № 1161

Про визнання замовника робіт
щодо проведення електрифікації
мікрорайону індивідуальної житлової
забудови території в північній частині

с. Підруддя

       З метою проведення електрифікації мікрорайону індивідуальної  житлової забудови території в північній частині с. Підруддя – вул. Радгоспна, вул. Молодіжна, вул. Вишнева, враховуючи, що функції замовника електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, може виконувати суб’єкт, уповноважений згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою дотримання прав та інтересів громадян, які отримали земельні ділянки безоплатно у власність для будівництва житлових будинків, враховуючи норми чинного законодавства в сфері проведення електрифікації, відповідно до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій від 21.01.2022 р., міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1. Функції замовника з проведення електрифікації мікрорайону індивідуальної житлової забудови території в північній частині с. Підруддя – вул. Радгоспна, вул. Молодіжна, вул. Вишнева надати ПАТ ЕК «Житомиробленерго» та включити роботи з будівництва  необхідних для цього електричних мереж (повітряних чи кабельних мереж, підстанцій, розподільчих пристроїв тощо) до проекту інвестиційних програм компанії.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М.

Міський голова                                                                        Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=