Рішення №1159 від 26 січня 2022 року “Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                      VIIІ скликання

від 26 січня 2022  року   № 1159

Про передачу майна з балансу відділу
житлово-комунального господарства,
благоустрою Овруцької міської ради в
господарське відання та на баланс

КП «Овруч» Овруцької міської ради

         У зв’язку із завершенням реалізації проекту по відновленню вуличного освітлення в с. Слобода Шоломківська, керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 24.01.2022 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради наступне майно:

п/п

 

Найменування,стисла характеристика та призначення обєкта

 

Первісна

вартість, грн.

 

Сума зносу

 

Балансова

(залишкова) вартість, грн.

 

Примітка

1 Вуличне освітлення в с. Слобода Шоломківська

Протяж. 1365м; світлоточок- 64 шт.

254609,70 254609,70
  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та КП «Овруч» Овруцької міської ради оформити акт прийому-передачі зазначеного майна.
  2. Затвердити акт прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.
  3. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.

 

Міський голова                                                               Іван КОРУД


Додається Акт прийому-передачі  Завантажити документ
Розмір тексту-+=